Warning: session_start(): open(/tmp/sess_d81ddc486c49f7fd468882b24961af60, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /app/class/core/cqRequest.php on line 30

Warning: session_start(): open(/tmp/sess_d81ddc486c49f7fd468882b24961af60, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /app/class/core/cqRequest.php on line 30

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /tmp) in /app/class/core/cqRequest.php on line 30
O nas - Kantor wymiany walut Gdańsk, Sopot, Gdynia - Cent24.pl - O nas - Najlepsze ceny w Trójmieście! Możliwość negocjacji! O nas - Kantor wymiany walut Gdańsk, Sopot, Gdynia - Cent24.pl - O nas - Najlepsze ceny w Trójmieście! Możliwość negocjacji! O nas - Kantor wymiany walut Gdańsk, Sopot, Gdynia - Cent24.pl - O nas - Najlepsze ceny w Trójmieście! Możliwość negocjacji!

O nas

Ponad 30 lat pomagamy naszym klientom oszczędzać pieniądze w trakcie wymiany walut

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która rozpoczęła działalność w 1990 roku. Przez te wszystkie lata nauczyliśmy się profesjonalnie podchodzić do każdej transakcji i indywidualnie podchodzić do każdego Klienta. Możemy zagwarantować największy wybór oraz dostępność walut w Gdańsku, Trójmieście i całym województwie pomorskim.

Otwarci na potrzeby Klienta

Jesteśmy elastyczni pod kątem negocjacji cen oraz posiadamy możliwość zamówienia najbardziej nietypowych i słabo dostępnych walut. Dla Twojego bezpieczeństwa i na Twoje życzenie po wcześniejszym uzgodnieniu realizujemy również rozliczenie transakcji w banku lub zapewniamy konwój. Jako jedni z nielicznych posiadamy możliwość przeprowadzania transakcji poprzez rachunki bankowe, a także ustalamy ceny z Klientem z dwudniowym wyprzedzeniem. Oczywiście na każdą transakcję wydajemy rachunek na okaziciela lub na firmę. Wszystkie te usługi wpływają na naszą czołową pozycję na rynku. My z naszej strony dokładamy wszelkich starań aby każdy Klient był zadowolony ze zrealizowanej transakcji i chętnie do nas wracał.